"Choinka mojej babci" - galeria

Dodano: 21.12.2018 | Beata Wałęga

Konkurs "Choinka mojej babci" został rozstrzygnięty.

Ozdoby wiszące, stroiki oraz szopki wykonane zostały przez przedszkolaków, uczniów szkoły podstawowej, gimnazjalistów oraz dorosłych. Wszystkie prace zachwycały tych, którzy w ostatnich dniach uczestniczyli w zajęciach w Domu Kultury czy też  odwiedzali Bibliotekę. Nie lada zadanie miały panie zasiadające w Jury: pani Maria Tabor-Pręcikowska, Barbara Kmiecik i Grażyna Kosiba. Trudno było zdecydować komu dać pierwszą, a komu drugą czy trzecią nagrodę.

W dniu 20 grudnia odbyło się uroczyste zakończenie konkursu i rozdanie nagród.

Pięknie ubrana choinka będzie nam towarzyszyć  pewnie do końca stycznia.

Zapraszam do galerii