"FunEnglish" w Bibliotece Publicznej w Głogoczowie

Dodano: 18.11.2013 | Beata Wałęga

angielskiBibliotekaFunEnglish

Już po raz trzeci zapraszam dzieci w wieku 6-12 lat do nauki języka angielskiego w ramach projektu "FunEnglish w bibliotece", zarówno te, które już brały udział wcześniej jak i te, które zamierzają teraz podjąć naukę.

"FunEnglish" to kurs komputerowy, który mądrze łączy naukę języka obcego z zabawą. Zawiera fotolekcje, ćwiczenia,

gry edukacyjne, piosenki, dzięki którym dzieci bez stresu i większego wysiłku uczą się angielskiego.

Kurs jest bezpłatny.

Więcej informacji w Bibliotece i na stronie www.funenglish.pl