500 nowych pozycji

Dodano: 19.09.2014 | Monika Kobus

odNOWA

Biblioteka Publiczna w Głogoczowie Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Myślenicach wzbogaciła się ostatnio o przeszło 500 nowych pozycji książkowych.

Jakie to książki, za jaką kwotę i skąd - dowiecie się z najnowszego wydania odNOWY /strona3/ - które już jest dostępne w wersji elektronicznej a w dniu dzisiejszym zostało nadane do doręczenia przez Pocztę Polską do skrzynek Mieszkańców.

Obecnie trwa proces przygotowywania książek do wypożyczania Czytelnikom - jak książki będą już dostępne na pewno napiszemy.

Ogromnie cieszy rozwój Publicznej Biblioteki w Głogoczowie - gratulujemy i dziękujemy!!!