Biblioteczna odNOWA

Dodano: 20.12.2017 | Beata Wałęga

BIBLIOTEKAInicjatywa lokalna

Jak zapewne wiecie, Biblioteka Publiczna W Głogoczowie przeszła poważną metamorfozę.

Największy udział w tym przedsięwzięciu miało Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa, którego Członkowie napisali, a następnie koordynowali projekt „Biblioteczna odNOWA”, realizowany w ramach Inicjatywy Lokalnej przy współfinansowaniu Miasta i Gminy Myślenice. Nowe regały zakupione dzięki temu projektowi to jednak nie wszystko. W ramach odnowy Naszej Biblioteki zostały również pomalowane ściany oraz wymieniona wykładzina podłogowa w pomieszczeniach, do czego przyczyniła się Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach.
Podczas remontu Biblioteka niestety była nieczynna, ale to nie znaczy, że nie myśleliśmy o naszych Czytelnikach. Piękny wygląd Biblioteki oraz trzykrotny zakup książek zrekompensuje Wam brak możliwości korzystania z księgozbioru.

Wszystkim, którzy choć w najmniejszym stopniu przyczynili się do realizacji projektu Biblioteczna odNOWA składam gorące podziękowania:)

Zapraszam do GALERII i oczywiście do Biblioteki