BIBLIOTECZNY DETEKTYW - konkurs

Dodano: 18.10.2017 | Beata Wałęga

Inicjatywa lokalna

Jednym z wydarzeń organizowanych w ramach Inicjatywy Lokalnej  "Biblioteczna odNOWA" jest konkurs  " BIBLIOTECZNY DETEKTYW". Skierowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Głogoczowie, którzy najczęściej odwiedzają MBP im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach FILIA w Głogoczowie.

Zadaniem Konkursowym dla Uczestników jest rozwiązanie zaszyfrowanego hasła poprzez umiejętne korzystanie z księgozbioru MBP im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach FILIA w Głogoczowie.

I tak w dniu dzisiejszym, czyli 18 października rywalizowały ze sobą klasy IVa, IVb oraz V. W następną środę, (25 października) w szranki staną klasy VI, VIIa oraz VIIb. Natomiast 8 listopada zabawią się w detektywów klasy IIa, IIb i III gimnazjum.

A które drużyny zwyciężą i otrzymają tytuł "Bibliotecznych detektywów"?

Przekonamy się już 12 listopada 2017r o godz. 17.15 w Wiejskim Domu Kultury w Głogoczowie.

Serdecznie zapraszam na ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.