Biblioteka pod chmurką

Dodano: 27.06.2019 | Beata Wałęga

W dniach 28 czerwca oraz 4 lipca Biblioteka Publiczna w Głogoczowie, w godzinach od 17.00 do 19.00 będzie działać w plenerze.

Na zielonym boisku za Szkołą Podstawową w Głogoczowie obok „Miasteczka Rowerowego z Fundacji Tesco” i miłośników gry w speed ball będzie „Biblioteka pod chmurką”. Zainteresowani  mogą wspólnie czytać książki, rysować postacie z bajek, układać puzzle i rozwiązywać  krzyżówki.

Będzie można również oddać książki, a także wypożyczyć ale z ograniczonego księgozbioru.

Zapraszam:)