BIBLIOTEKA PUBLICZNA NIECZYNNA

Dodano: 05.11.2020 | Beata Wałęga

Od 7 do 29 listopada 2020 r. Biblioteka Publiczna w Głogoczowie będzie nieczynna

...

W związku z drugą falą pandemii i podjęciem kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 07 do 29 listopada 2020 r. wszystkich instytucji kultury.

Wszystkie informacje dotyczące ewentualnych zmian w funkcjonowaniu Biblioteki będą zamieszczone na www.glogoczow.pl i na tablicy ogłoszeń.

Zachęcam do korzystania z publikacji elektronicznych IBUK Libra – kody można otrzymać za pośrednictwem poczty elektronicznej bibl.glogoczow@gmail.com