Choinka mojej babci - podsumowanie

Dodano: 16.12.2020 | Beata Wałęga

Konkurs „Choinka mojej babci” edycja 2020 został rozstrzygnięty.

W konkursie wzięło udział 36 osób w 4 kategoriach: dzieci przedszkolne i młodsze, uczniowie klas I-III SP, uczniowie klas IV-VIII SP oraz młodzież licealna i dorośli.

Komisja w składzie Olga Suder oraz Grażyna Kosiba oceniła prace konkursowe następująco:

• dzieci przedszkolne i młodsze

I nagroda ex aequo: Julianna B. i Martyna M.

II nagroda ex aequo: Leon M. i Zuzanna B.

III nagroda ex aequo: Julia B., Oskar K. i Wojciech S.

• kategoria: uczniowie klasy I – III

I nagroda ex aequo: Aleksandra i Mikołaj S. oraz Oliwia M.

II nagroda ex aequo: Zuzanna M.  i Jerzy S.

III nagroda ex aequo: Lena J., Jan T., Amelia S., Gabriela B.

wyróżnienie ex aequo: Aleksandra S., Ewa S., Milena S.,  Ewa T.

• kategoria: uczniowie klas IV-VIII

I nagroda ex aequo:  Magdalena S. i Dominik P.

II nagroda: Mateusz S.

III nagroda: Małgorzata Z.

Wyróżnienie ex aequo: Karolina P. i Mateusz M.

• kategoria: młodzież i dorośli

I nagroda ex aequo: Dagmara M., Lidia S.

II nagroda ex aequo:  Aleksandra W., Celina K., Sylwia M.

III nagroda: Joanna W., Małgorzata B., Marzena P., Kamila P., Małgorzata J.

Ilość Uczestników zaskoczyła Organizatorów. Do konkursu zgłoszone zostały ozdoby zarówno tradycyjne jak i bardziej nowoczesne, a także stroiki oraz szopki.

Wszystkie ozdoby zachwyciły jurorów. Myślę, że na widok naszej choinki u każdej Babci pojawiłby się szeroki uśmiech oraz wspomnienia czasów, kiedy sama wykonywała takie ozdoby. Dlatego należy kontynuować tę piękną tradycję.

Wszystkim Uczestnikom konkursu gratulujemy. Nagrody ufundowane zostały przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa, Dom Kultury oraz Bibliotekę Publiczną w Głogoczowie. Po odbiór nagród zapraszamy w godzinach otwarcia Domu Kultury i Biblioteki.