Dar od Autora dla Biblioteki

Dodano: 01.10.2015 | Beata Wałęga

Nasza półka z NOWOŚCIAMI wzbogaciła się o następujące tytuły książek: "Hauptmann Hirsch czyli dalsze losy Nikodema Dyzmy", " Rotmistrz Ostrowski czyli część druga dalszych losów Nikodema Dyzmy", "Major von Kurtitz czyli część trzecia dalszych losów Nikodema Dyzmy", "Szwoleżer z Sułkowic", "Stanisław z Rudnika", "Opowiadania z rogatywką...", "Cybernetyka przoduje czyli Podchorąży zawsze zdąży...". Autorem jak i darczyńcą tych książek jest Pan Kazimierz Dymek. W imieniu własnym oraz Czytelników Biblioteki serdecznie dziękuję.

Ps. Pan Kazimierz podarował jeszcze - "Pieśni nasze polskie czyli "pieśń ujdzie cało" oraz książkę J. B. Raczka -"Transatlantycka Radiotelegraficzna Centrala Nadawcza w Babicach"

Zapraszam do GALERII