Detektywi w bibliotece

Dodano: 13.06.2019 | Beata Wałęga

Biblioteczni detektywi, którzy w dniu wczorajszym przybyli do Biblioteki Publicznej w Głogoczowie mieli za zadanie odszukać ponad 40 książek.

Akcja poszukiwawcza rozpoczęła się o godzinie 11.00. Posługując się przygotowanymi wskazówkami rozpoczęli pracę. W ciągu niespełna 30 min. biblioteczni detektywi, w których wcielili się uczniowie kl. IVa Szkoły Podstawowej w Głogoczowie wykonali zadanie. Wszystkie książki zostały odnalezione.

Zabawa w "bibliotecznego detektywa" była ciekawą lekcją, ponieważ młodzież zapoznała się z przestrzenią oraz funkcjonowaniem biblioteki. Dzięki nabyciu umiejętności wyszukiwania, uczniowie wyszperali interesujące ich książki, które następnie wypożyczyli, aby umilić sobie wakacyjny odpoczynek:)