Konkurs" Choinka mojej Babci"

Dodano: 29.11.2016 | Beata Wałęga

BibliotekaKonkursSWIGWdk

Tradycją stało się, iż choinki w Wiejskim Domu Kultury w Głogoczowie ubierane są ozdobami uczestników

konkursu „CHOINKA MOJEJ BABCI”.

W tym roku Organizatorzy, oprócz łańcucha i ozdoby wiszącej, wprowadzili 2 nowe kategorie: kartkę świąteczną

oraz szopkę bożonarodzeniową.

Zapraszamy do udziału w Konkursie  wszystkich mieszkańców Głogoczowa, zarówno tych najmłodszych, jak i nieco

starszych i całkiem dorosłych :)

Ozdoby przyjmujemy od 1 do 13 grudnia 2016 w Domu Kultury i Bibliotece.

Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród  odbędzie się 15 grudnia 2016r w Wiejskim Domu Kultury w Głogoczowie.

Organizatorzy WDK, SWIG oraz Biblioteka Publiczna (filia MBP w Myślenicach)

> Postanowienia konkursowe <