KONKURS "NAJCIEKAWSZA WAKACYJNA KSIĄŻKA"

Dodano: 02.08.2015 | Beata Wałęga

BIBLIOTEKAKONKURSSWIG

Przypominam wszystkim o drugiej edycji konkursu bibliotecznego "NAJCIEKAWSZA WAKACYJNA KSIĄŻKA".

Konkurs trwa do końca sierpnia, więc już najwyższy czas by odwiedzić BIBLIOTEKĘ PUBLICZNĄ W GŁOGOCZOWIE. Księgozbiór jest na bieżąco uzupełniany nowościami wydawniczymi oraz darami od czytelników. Myślę, że każdy znajdzie dla siebie ciekawą lekturę, a następnie poleci ją innym czytelnikom. Wystarczy, więc wypożyczyć książkę, oczywiście ją przeczytać a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy w konkursie.

Czekam na Was już od 4 sierpnia 2015

Beata Wałęga