KSIĄŻKA NA START

Dodano: 18.09.2019 | Beata Wałęga

Miejska Biblioteka Publiczna w Myślenicach wraz z filiami, w tym filią biblioteczną w Głogoczowie  realizuje projekt „Mała Książka - Wielki Człowiek”. To ogólnopolska inicjatywa Instytutu Książki, która ma zachęcić dzieci i rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania.

Od września 2019r ruszył kolejny etap. Tym razem do wspólnej zabawy zapraszamy dzieci urodzone w latach 2013-2016. Każdy mały czytelnik, który przyjdzie do biblioteki, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę „Pierwsze czytanki dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika.Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki dziecko otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem.

Więcej informacji na www.wielki-czlowiek.pl.

Zapraszam do Biblioteki