Kto nie śpi (...)

Dodano: 27.10.2014 | Monika Kobus

30 października w Bibliotece Publicznej w Głogoczowie o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie pod tytułem "Książka od kuchni, czyli kto nie śpi by czytać mógł ktoś".

W trakcie spotkania Pani Marianna Cielecka opowie jak w skrócie wygląda proces powstawania książki.

Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi realizacjami Pani Marianny http://libellicosa.wordpress.com/biblioteczka/okladki/ oraz przypominamy, iż dla nas opracowała grafikę do konkursu Let's sing.