Lekcja kleksografii

Dodano: 27.10.2016 | Beata Wałęga

W Akademii Pana Kleksa ulubionym przedmiotem była lekcja kleksografii. Uczniom klasy czwartej Szkoły Podstawowej w Głogoczowie również spodobał sie ten przedmiot. 12 października na lekcji bibliotecznej w Bibliotece Publicznej odtworzyliśmy fragment książki Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa" opisujący lekcję kleksografii po czym uczniowie zabrali się do pracy. Tworzyli ciekawe kleksy, bardziej lub mniej kolorowe. Szkoda, że lekcja trwa tylko 45 minut, ponieważ uczniowie świetnie się bawili i nie zamierzali jeszcze skończyć pracy.

Zapraszam do galerii