Megamatma uczy w bibliotece

Dodano: 13.03.2014 | Beata Wałęga

Bezpłatny nowatorski program edukacyjny!

W Bibliotece Publicznej w Głogoczowie uczniowie szkół podstawowych,gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, a także studenci mogą skorzystać z BEZPŁATNEGO NOWATORSKIEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO „MEGAMATMA UCZY W BIBLIOTECE”.

MegaMatma.pl jest dla każdego, kto ma problem z matematyką lub chce poszerzyć wiedzę z tego przedmiotu. Projekt zawiera wiedzę teoretyczną, klasówki online, słownik i zestawy wzorów, arkusze zadań maturalnych i gimnazjalnych z rozwiązaniami. Może być pomocą w codziennej nauce. Dzięki programowi można nadrobić zaległości, lepiej przygotować się do sprawdzianu i wreszcie zrozumieć, a nawet polubić matematykę. Bezpłatna nauka w bibliotece może być też alternatywą dla płatnych korepetycji.
Zapraszamy do biblioteki.

Na chętnych czekają 2 stanowiska komputerowe.