Najciekawsza wakacyjna książka

Dodano: 25.08.2014 | Małgorzata Jończyk

BibliotekaKonkursnajciekawsza wakacyjna książka

To już ostatni tydzień przysyłania swoich typów.

Jeszcze tylko ten tydzień czekamy na Wasze propozycje - recenzje "Najciekawszych wakacyjnych książek". Na stronie konkursowej można już poczytać kilkanaście recenzji.

A dla tych, którzy jeszcze nie znaleźli idealnej lektury na lato, zapraszamy do Biblioteki, gdzie doświadczona i oczytana Pani Beata doradzi i odnajdzie dla nas interesującą propozycję:

Wtorek:

Środa: