Nowości w bibliotece

Dodano: 10.06.2016 | Beata Wałęga

Pragnę poinformować wszystkich zainteresowanych, że  w Bibliotece Publicznej w Głogoczowie został dokonany zakup nowości wydawniczych na kwotę  1500zł.

Wśród zakupionych książek  najmłodsi i nieco starsi czytelnicy znajdą m. in. następujące tytuły: „Kraina Lodu”,  seria – „Mam przyjaciela...”,  „Mikołajek i Wielki Cyrk Kolegów”,  „Felix, Net i Nika oraz (nie)Bezpieczne dorastanie” .

Młodzieży proponuję książki z serii – „Plus Minus 16”.

Dorosłym fanom thrillerów polecam tytuły: „Chirurg”, „Dawca, „Czarna loteria”, „Zakazany owoc”, „Okularnik” i in.

Miłośniczki literatury kobiecej zachęcam do przeczytania urzekających opowieści o miłości i sile marzeń –„Poczekajka”, „Zachcianek” i „Zmyślona”  oraz „Czas pokaże” i „Ile kosztują marzenia”.

Oczywiście są jeszcze książki biograficzne, społeczno – obyczajowe oraz podróżnicze. Zapraszam do galerii  oraz do Biblioteki.