Nowości w Bibliotece Publicznej

Dodano: 17.07.2013 | Monika Kobus

BibliotekaKsiążkiNowości

W ostatnim czasie zbiory Biblioteki Publicznej zostały wzbogacone o wiele nowości książkowych.

Wśród nich takie pozycje jak, najlepsza po trylogii "Millennium" Stiega Larssona, seria kryminalna Camilli Läckberg (m.in "Niemiecki bękart", "Syrenka", "Latarnik") oraz wzruszająca historia Jodi Picoult "Bez mojej zgody".

Najmłodsi Czytelnicy z książką mogą przenieść się w Krainę Elfów i Wróżek lub poznać przygody Freda i Maksia a trochę starsi zapewne będą zadowoleni z kolejnych tomów "Zwiadowców" i "Magicznego Drzewa".

Tak więc każdy znajdzie coś dla siebie. Warto skorzystać szczególnie w okresie wakacyjnym, kiedy mamy trochę więcej czasu.

Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież oraz dorosłych do zapoznania się z nowościami, jakie pojawiły się w Bibliotece Publicznej w Głogoczowie.

Beata Wałęga - Bibliotekarka