NOWOŚCI W BIBLIOTECE - WAKACYJNA OFERTA CZYTELNICZA

Dodano: 29.06.2018 | Beata Wałęga

Z przyjemnością informuję, że Biblioteka Publiczna w Głogoczowie (filia MBP w Myślenicach) wzbogaciła swoje zbiory w nowe pozycje książkowe.

Zakupione nowości, które są również wakacyjną ofertą czytelniczą naszej Biblioteki, to książki o różnorodnej tematyce. Wśród nich znajdziemy thillery, literaturę sensacyjną i obyczajową, powieści dla młodzieży oraz literaturę dla dzieci.

Serdecznie zapraszam do Biblioteki :)