NOWOŚCI - zakup ze środków Biblioteki Narodowej

Dodano: 16.09.2016 | Beata Wałęga

Księgozbiór Biblioteki Publicznej  we wrześniu wzbogacił się o ponad 70 nowych książek, których zakup zrealizowany został ze środków NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA .

Jak zwykle, przy wyborze kierowałam  się sugestiami Czytelników. Na specjalne zamówienie dla chłopców zakupiłam: „Wesołe pojazdy”, Traktory i spychacze…”, „Maszyny i pojazdy”. Dla czytelników uwielbiających  „Małą reporterkę Nelę” czekają 3 książki z tej serii. Uzupełniłam również chętnie czytaną przez dziewczynki serię „Jinny z Finmory”. Miłośnicy biografii znajdą m. in. takie tytuły: „Kuba”, „Krystyna Sienkiewicz”, „Bóg dał mi kopa w górę”, „ Gra w butelkę”. Drogie czytelniczki,  pamiętacie sagę V. C Andrews „Kwiaty na poddaszu” ? Otóż, pojawiły się kolejne  części, które są  kontynuacją bestsellerowego cyklu o rodzinie Dollangangerów. Dla pań są również takie tytuły: „Siostry”, „Zanim się pojawiłeś”, „Ta chwila” i in. Nie zapomniałam  również o  fanach literatury kryminalnej i detektywistycznej. Polecam:  „Złudzenie”, Gorączkę chwili”, Ciuciubabkę”, „Potem”, „Prawo krwi”, „Zginę bez ciebie”i wiele innych ciekawych książek.

Serdecznie zapraszam na stronę galerii oraz do Biblioteki.