Otwarcie Biblioteki

Dodano: 27.11.2020 | Beata Wałęga

Od 1 grudnia 2020r  Biblioteka Publiczna w Głogoczowie - filia

MBP w Myślenicach będzie otwarta dla Czytelników

PS. Dla czytelników, którzy odwiedzą Bibliotekę w ten "Mikołajkowy" tydzień czeka niespodzianka przygotowana wspólnie ze SWIG

Zapraszamy:)

Zasady korzystania z biblioteki

Drodzy Czytelnicy,
Troszcząc się o własne i innych bezpieczeństwo prosimy stosować się do poniższych zaleceń, zgodnych z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Myślenicach:

1. Ograniczona liczba czytelników – w korytarzu przy Bibliotece może przebywać  1-2 osoba
2. Czytelnicy muszą posiadać maseczki
3. Po wejściu do budynku należy zdezynfekować ręce.
4. Brak wolnego dostępu do zbiorów – książki podaje Bibliotekarz.
5. Przy stanowisku wypożyczania może znajdować się tylko jedna osoba.
6. Książki zwracane są w punkcie tymczasowego Stanowiska Zwrotów – podlegają kwarantannie, po 4 dniach są usuwane z konta Czytelnika.
7. Rekomendujemy zamawianie książek on-line(bibl.glogoczow@gmail.com) lub przygotowanie wybranych tytułów.
8. Nie przyjmujemy darów do odwołania.
9. Prosimy o stosowanie się do poleceń Bibliotekarza.

Więcej informacji o zaleceniach dla bibliotek (tutaj)