Fotografia cyfrowa

Wakacje to czas kiedy częściej sięgamy po aparat fotograficzny, aby utrwalić piękne widoki. Warto, aby nasze zdjęcia były czymś więcej niż tylko zwyłym "pstrykaniem", nieraz chcemy, aby wyglądały jak z folderów turystycznych. Nie zawsze jednak sami potrafimy sobie z tym poradzić. Z pomocą może przyjść literatura fachowa. Nasza biblioteka posiada, dzięki wspaniałym Czytelnikom, odpowiednie książki:

• Fotografia cyfrowa
  • Sekrety mistrza fotografii cyfrowej
  • Kurs - fotografia cyfrowa
  • ABC CorelDraw X6 PL

Dodano: 25.07.2013 | Beata Wałęga

Nowości w Bibliotece Publicznej

W ostatnim czasie zbiory Biblioteki Publicznej zostały wzbogacone o wiele nowości książkowych.

Dodano: 17.07.2013 | Monika Kobus więcej»
BibliotekaKsiążkiNowości

Podsumowanie Konkursu Zbieraj Punkty II

Skończył się czerwiec, a razem z nim II edycja konkursu ZBIERAJ PUNKTY - "Co wiesz o Głogoczowie", którego organizatorami była Biblioteka Publiczna w Głogoczowie oraz Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa.

Więcej na stronie konkursu

Dodano: 13.07.2013 | Beata Wałega

Zbieraj punkty II

Wdniu 5.07.2013r  odbyło się losowanie nagród za miesiąc czerwiec w II edycji konkursu "ZBIERAJ PUNKTY"- „Co wiesz o Głogoczowie?” organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Głogoczowie oraz Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa. Ogółem do konkursu złożono 16 kuponów zawierających  odpowiedzi na pytania konkursowe.  W kategorii wiekowej klas 0-3 wzięło udział 9 uczestników, a w kategorii klas 4-6 –7 uczestników.

Więcej na stronie Konkursu Zbieraj punkty 2

Dodano: 13.07.2013 | Beata Wałega