Nowości w Bibliotece Publicznej w Głogoczowie

Kolejny raz w tym roku księgozbiór naszej Biblioteki wzbogacił się o nowe książki.

Możemy pochwalić się nowościami dla najmłodszych Czytelników m.in. kolejne książki z serii Magiczne Królestwo R. Banks, "Tajemnica pływalni" M. Widmarka oraz "Klasa Pani Czajki" M.K. Piekarskiej.

Nieco starszych Czytelników na pewno ucieszy wiadomość, że mamy już 12 księgę Zwiadowców J. Flanagana oraz książki A. Tyszki "Kawa dla kota" i "M jak dżem".

Dorosłych Czytelników zainteresują na pewno takie książki jak: "Kilka sekund od śmierci" H.Cobena, "Alibi na szczęście" i dwie dalsze części A. Ficner-Ogonowskiej oraz "Papusza" A. Kuźniak.

Serdecznie zapraszam w godzinach otwarcia Biblioteki

Dodano: 15.11.2013 | Beata Wałęga więcej»
BibliotekaKsiążkiNowości

Już po remoncie

Kochani Czytelnicy Biblioteki Publicznej w Głogoczowie zapraszam do odremontowanej biblioteki już w piątek, 11 października 2013r.

Dodano: 09.10.2013 | Beata Wałęga

Remont w Bibliotece

Szanowni Czytelnicy Biblioteki Publicznej w Głogoczowie.
Informuję, że od 17 września rozpocznie się remont biblioteki. Będzie trwał 3-4 tygodnie.
W związku z tym zapraszam do piątku, tj. 13 września, aby zaopatrzyć się w ciekawą lekturę na
coraz dłuższe jesienne wieczory.

Dodano: 11.09.2013 | Beata Wałęga

Biblioteka nieczynna

W związku z remontem korytarza w Wiejskim Domu Kultury w Głogoczowie Biblioteka Publiczna będzie nieczynna do 4 września 2013r.

Dodano: 01.09.2013 | Beata Wałęga

Przerwa urlopowa w bibliotece

W dniach od 13.08.2013 do 28.08.2013r. w Bibliotece Publicznej w Głogoczowie będzie przerwa urlopowa. Warto więc wcześniej zadbać o ciekawą lekturę na sierpień. Do 9 sierpnia zapraszam w  godzinach otwarcia, a po tym czasie korzystać można ze zbiorów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Myślenicach.

Dodano: 31.07.2013 | Beata Wałęga

Fotografia cyfrowa

Wakacje to czas kiedy częściej sięgamy po aparat fotograficzny, aby utrwalić piękne widoki. Warto, aby nasze zdjęcia były czymś więcej niż tylko zwyłym "pstrykaniem", nieraz chcemy, aby wyglądały jak z folderów turystycznych. Nie zawsze jednak sami potrafimy sobie z tym poradzić. Z pomocą może przyjść literatura fachowa. Nasza biblioteka posiada, dzięki wspaniałym Czytelnikom, odpowiednie książki:

• Fotografia cyfrowa
  • Sekrety mistrza fotografii cyfrowej
  • Kurs - fotografia cyfrowa
  • ABC CorelDraw X6 PL

Dodano: 25.07.2013 | Beata Wałęga

Nowości w Bibliotece Publicznej

W ostatnim czasie zbiory Biblioteki Publicznej zostały wzbogacone o wiele nowości książkowych.

Dodano: 17.07.2013 | Monika Kobus więcej»
BibliotekaKsiążkiNowości

Podsumowanie Konkursu Zbieraj Punkty II

Skończył się czerwiec, a razem z nim II edycja konkursu ZBIERAJ PUNKTY - "Co wiesz o Głogoczowie", którego organizatorami była Biblioteka Publiczna w Głogoczowie oraz Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa.

Więcej na stronie konkursu

Dodano: 13.07.2013 | Beata Wałega

Zbieraj punkty II

Wdniu 5.07.2013r  odbyło się losowanie nagród za miesiąc czerwiec w II edycji konkursu "ZBIERAJ PUNKTY"- „Co wiesz o Głogoczowie?” organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Głogoczowie oraz Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa. Ogółem do konkursu złożono 16 kuponów zawierających  odpowiedzi na pytania konkursowe.  W kategorii wiekowej klas 0-3 wzięło udział 9 uczestników, a w kategorii klas 4-6 –7 uczestników.

Więcej na stronie Konkursu Zbieraj punkty 2

Dodano: 13.07.2013 | Beata Wałega