PODARUJ KSIĄŻCE DRUGIE ŻYCIE - 2017

Dodano: 09.03.2018 | Beata Wałęga

W 2017r podczas realizacji projektu „Biblioteczna odNOWA” Biblioteka pozyskała 200 książek dzięki akcji „PODARUJ KSIĄŻCE DRUGIE ŻYCIE” . Opracowane i przygotowane do wypożyczenia książki właśnie trafiły na półki naszej Biblioteki.

Polecam wszystkim, tym najmłodszym, nieco starszym i najstarszymUśmiech.

Dla najmłodszych m.in.: kolekcja bajek Disneya z serii ”czytaj i słuchaj”, 20 baśni opowiedzianych przez Kasdepke oraz Mikołajewskiego (również do czytania i słuchania), „Najpiękniejsze baśnie”, „Bajki na 365 dni w roku”, „Baśnie do poduszki”, „Bajki pod choinkę”, bestselerowa seria H. Webb o perypetiach zwierzaków, wiersze J. Brzechwy, A. Mickiewicza. Dla młodzieży m. in.: trylogia „Kroniki Awatarów”, „Wezwanie” i „Przebudzenie” K. Armstrong, „Ungly Love” C. Hoover, ”Starter” L. Price, „Ocalona” A. Duncan. Dla miłośników literatury sensacyjnej: H. Coben, L. Child, J. Chmielewska, R. Mróz, H. Mankell, A. Marinina i in. Książki z serii „Prawdziwe historie”-„Czy mnie pokochasz?”, „Zapomniane dziecko”, „Spowiedź mordercy”, „Jestem żoną szejka”, „Zew pustyni”. Podróżnicze: „Południki szczęścia”, „W imperium Słońca”, „Mój Egipt”. Poradniki dla matek i ojców: „W oczekiwaniu na dziecko”, „Pierwszy rok życia dziecka”, „Drugi i trzeci rok życia dziecka”, „Język niemowląt” . Dla pań: D. Steel, J. Picoult, D. Gąsiorowska, K. Grochola, M. Ulatowska, J. Wiśniewski . I wiele innych tytułów, których już nie jestem w stanie tu wymienić, a które można obejrzeć w GALERII na www.glogoczow.pl .

Serdecznie dziękuję wszytkim, którzy podarowali książki Naszej BiblioteceUśmiech