Podsumowanie konkursu "Choinka mojej babci"

Dodano: 23.12.2013 | Beata Wałęga

BibliotekaKonkursSWIGWDK

Podsumowanie konkursu  „Choinka mojej babci” połączone z wręczeniem nagród odbyło się w czwartek, 19 grudnia, w WDK w Głogoczowie.

Na spotkaniu zostały zaprezentowane dwie piękne choinki udekorowane ozdobami uczestników konkursu. W konkursie wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Głogoczowie oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Była to druga edycja konkursu .

Jury w składzie: Barbara Kmiecik (plastyk MOKiS), Beata Wałęga (Biblioteka), Grażyna Głąb (WDK) i Dorota Laskowska-Chacia (SWIG) nagrodziło najpiękniejsze ozdoby i łańcuchy. Przy ocenie ozdób choinkowych jurorzy brali pod uwagę: pomysłowość i estetykę wykonania.

Laureaci w kategorii przedszkolaki: Damian Fus, Anna Szafraniec, Karol Jończyk, Beata Budek, Dominik Pulchny, Bartłomiej Pulchny, Zuzanna Szlachetka, Paulina i Łukasz Ślusarczyk.

Nagrodzono również grupy przedszkolne pani Renaty Ćwierz i pani Jadwigi Płatek.

Laureaci w kategorii uczniowie Szkoły Podstawowej: Aleksandra Wałęga, Bartosz Pałka, Magdalena Sroka, Kacper Bujas, Amelia Sroka, Amelia Mentel, Katarzyna Szafraniec, Iwona Kobus, Kamila Pulchny, Bartłomiej Budek,  Michał i Wojciech Chacia, Magdalena Tokarz, Tymoteusz Sroka.

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Bibliotekę Publiczną w Głogoczowie, Dom Kultury i SWIG. Pozostali uczestnicy konkursu zostali obdarowani drobnymi upominkami.

Wszystkim Uczestnikom konkursu gratulujemy. Myślę, że na widok naszej choinki każda Babcia się uśmiechnie wspominając czasy, kiedy sama wykonywała takie ozdoby. Dlatego należy kontynuować tę piękną tradycję, pielęgnować dzieło naszych przodków.