Podwieczorek w Bibliotece 29.10.2015

Dodano: 31.10.2015 | Małgorzata Jończyk

BibliotekaKonkursSWIG

Nowość w Bibliotece Publicznej w Głogoczowie.

Pozytywne myślenie, rozwój osobisty, marzenia, które się spełniają… Brzmi jak wyjęte z górnolotnych książek z receptą na sukces, ale uczestnicy „Podwieczorka w Bibliotece” na własne oczy mieli możliwość zobaczyć i posłuchać człowieka, który reprezentuje właśnie te cechy. Bartosz Cwynar, bo o nim mowa, to dziennikarz Telewizji Powiatowej iTV, który swoją obecnością uświetnił spotkanie podsumowujące konkurs „Najciekawsza wakacyjna książka”. Pula pytań do dziennikarza nie została wyczerpana – niektórych nie zdążyliśmy zadać, na niektóre Pan Bartosz nie potrafił odpowiedzieć :), zatem mamy nadzieję, że to nie było nasze ostatnie spotkanie.

Panu Bartoszowi życzymy wielu wspaniałych reportaży, Pani Beacie – naszej bibliotekarce, gratulujemy organizacji ciekawego spotkania, a Mieszkańców Głogoczowa zapraszamy do Biblioteki po wspaniałe lektury na chłodne jesienne wieczory. Zaangażowanie Pani Beaty sprawia, że księgozbiór obfituje w nowości i wielbiciele każdego gatunku literackiego znajdą coś dla siebie.

O wynikach konkursu, którego organizatorem była Biblioteka Publiczna oraz Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa można przeczytać: http://www.biblioteka.glogoczow.pl/aktualnosci-biblioteka,wyniki-konkursu-na-najciekawsza-wakacyjna-ksiazke,v458

Małgorzata Jończyk

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa