PODWIECZOREK W BIBLIOTECE - AKTUALIZACJA

Dodano: 21.10.2015 | Beata Wałęga

BIBLIOTEKASWIGWDK

Serdecznie zapraszam na popołudniowe spotkanie przy herbacie i ciastku:). Gościem specjalnym "PODWIECZORKU W BIBLIOTECE" będzie dziennikarz Myślenickiej Telewizji Powiatowej iTV Bartosz Cwynar.

Nasz Gość opowie o swojej interesującej pracy i nie tylko. Podczas spotkania zostaną nagrodzeni Uczestnicy konkursu "Najciekawsza wakacyjna książka" - szczegóły na plakacie.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych w dniu 29.10.2015 o godz. 17.00 do Biblioteki Publicznej w Głogoczowie.

Beata Wałęga