Podwieczorek z Mirosławą Karetą

Dodano: 05.06.2019 | Beata Wałęga

Inicjatywa lokalnawytwórnia pozytywnej energii

Podwieczorek z Mirosławą Karetą już 27.06.2019r.

Mirosława Kareta, pisarka nowego pokolenia, - jest historykiem i dziennikarką. Pracowała jako reporter w gazecie codziennej oraz redaktor niemieckojęzyczny, nagrywała i pisała książki.

Mieszkając wiele lat w Niemczech zbadała różne źródła mówiące o związkach Polek i Niemców, bądź Polaków i Niemek. Autorka książki, „Pokochałam wroga”, w której opisuje realia życia w wojennym Krakowie oraz historię związku Polki z Niemcem. Kolejne części Sagi Rodu Petrycych  to: „Bezimienni”, „Teczka”.  W styczniu 2019r ukazała się  ”Próba miłości”, a obecnie oczekujemy na ostatni już tom tej sagi. Książki zostały wydane nakładem Wydawnictwa WAM.

Jej bestsellerowa Saga Rodziny Petrycych jest dostępna w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Myślenicach oraz w filii bibliotecznej w Głogoczowie. Warto przeczytać przed PODWIECZORKIEM Z MIROSŁAWĄ KARETĄ, który będzie miał miejsce w dn. 27.06.2019 w Głogoczowie. Na spotkanie w ramach „Wytwórni pozytywnej energii” już teraz zapraszają Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa, Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głogoczowie oraz Wiejski Dom Kultury.

Zapraszamy do biblioteki oraz na podwieczorek J.

*Podwieczorek z Mirosławą Karetą jest jednym z działań w ramach „Wytwórni Pozytywnej Energii” realizowanej w ramach Inicjatywy Lokalnej 2019 Miasta i Gminy Myślenice.