Poszukiwacze zagadek

Dodano: 05.06.2019 | Beata Wałęga

W dniu dzisiejszym Bibliotekę Publiczną w Głogoczowie odwiedziła grupa "Poszukiwaczy zagadek".

Goście zostali zapoznani z biblioteką i godzinami otwarcia oraz poinformowani jak mogą zostać czytelnikami tejże biblioteki. Następnie przeszliśmy do części głównej naszego spotkania, a więc poszukiwania zagadek. Kolorowe kartoniki z zagadkami, ukryte w różnych zakamarkach biblioteki zostały szybko odnalezione. Tak, więc pozostało tylko trafnie na nie odpowiedzieć. I z tym mali goście uporali się błyskawicznie.

Na koniec spotkania uczestnicy otrzymali słodki upominek oraz zakładkę do książki z informacjami o Bibliotece Publicznej w Głogoczowie