Spotkanie z Agnieszką Krawczyk

Dodano: 24.09.2019 | Beata Wałęga

To już w czwartek!

Serdecznie zapraszamy w czwartek 26.09.2019 o godz. 18.00 do Wiejskiego Domu Kultury w Głogoczowie.

Temat spotkania:  "domowe chleby i skarby ze spiżarni"

Gościem specjalnym będzie pisarka Agnieszka Krawczyk.

Projekt Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Głogoczowa organizowany jest  przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.  Projekt realizowany jest w partnerstwie z: Wiejskim Domem Kultury w Głogoczowie (filia MOKiS) oraz Miejską Biblioteką Publiczną  - filia w Głogoczowie.