Walentynkowy tydzień w Bibliotece:)

Dodano: 08.02.2021 | Beata Wałęga

Drodzy Czytelnicy!

Zbliżają się WALENTYNKI i z tej okazji zapraszam wszystkich Czytelników Biblioteki Publicznej do wspólnej zabawy:           "Randka w ciemno... z książką"

Dajcie się skusić i wypożyczcie książkę - niespodziankę, nie znając tytułu, autora ani nawet gatunku.

Kto wie z jakimi bohaterami spędzicie najbliższe wieczory... :)

Zapraszam na Walentynkowy tydzień w Bibliotece w dniach 10 - 17 .02 2021

Ps. 12.02.2021 (piatek) Biblioteka będzie nieczynna.

WALENTYNKOWA OFERTA CZYTELNICZA