Warsztaty ozdób wielkanocnych #razemdlamarysi

Dodano: 02.03.2020 | Beata Wałęga

To już w najbliższą sobotę!

7.03.2020 w godzinach 9.00 - 11.00 w  Wiejskim Domu Kultury w Głogoczowie, odbędą się warsztaty ozdób wielkanocnych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, ktore pragną spędzić czas w miłej i twórczej atmosferze, a przy okazji poznać tajniki tworzenia pięknych ozdób.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapewniamy: materiały do zajęć, wspaniałą atmosferę, kawę i ciastko:)

Wykonane podczas warsztatów ozdoby zostaną przekazane na kiermasz charytatywny dla Marysi.

Mile widziane są również wcześniej przygotowane przez WAS, drodzy Pasjonaci: kartki wielkanocne, stroiki, palmy i inne ozdoby,  które także zostaną przekazane na kiermasz.

Zapraszają organizatorzy warsztatów: SWIG & WDK & Biblioteka