WIEJSKA DARMOWA KSIĘGARNIA

Dodano: 09.06.2015 | Beata Wałęga

BibliotekaSWIGWDK

W poniedziałek, z samego rana ruszyła WIEJSKA DARMOWA KSIĘGARNIA.

Jest to akcja zorganizowana przez  Bibliotekę Publiczną w Głogoczowie, Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie oraz Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa.

Na wszystkich chętnych w korytarzu Domu Kultury w Głogoczowie czeka walizka pełna książek, z której można za darmo zabrać dowolną książkę.

Jeśli ktoś zechce, może włączyć się do naszej akcji i oddać swoją, już przeczytaną książkę.

Książki przyjmowane będą w Bibliotece oraz w WDK. Tu też można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące akcji.