WIEJSKA DARMOWA KSIĘGARNIA

Dodano: 03.07.2015 | Beata Wałęga

BIBLIOTEKASWIGWDK

Kochamy książki!
Nasza akcja "Wiejska Darmowa Księgarnia" cieszy się w pełni zasłużonym powodzeniem.
Od początku czerwca wyłożyliśmy do walizki 135 książek. Anonimowi darczyńcy włożyli
do niej kolejne ok. 60 pozycji.
Drodzy Mieszkańcy - bardzo się cieszymy, że korzystacie z tej możliwości. Książki młodzieżowe, przyrodnicze, podróżnicze, religijne, kucharskie.... pojawiają się w walizce i.... znikają. Bardzo dobrze! Kochamy książki :)

Grażyna Kosiba, Beata Wałęga