WIEJSKA DARMOWA KSIĘGARNIA

Dodano: 13.05.2016 | Beata Wałęga

BIBLIOTEKASWIGWDK

Ponieważ wszyscy z niecierpliwością wypatrują walizki pełnej książek na parterze

Wiejskiego Domu Kultury w Głogoczowie uroczyście ogłaszamy, że w dniu 13 maja 2016r

WIEJSKA DARMOWA KSIĘGARNIA została otwarta.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Przypominam, że WIEJSKA DARMOWA KSIĘGARNIA to akcja, dzięki której można za darmo zabrać dowolną książkę z walizki. Każdy może włączyć się również do naszej akcji i oddać swoją, już przeczytaną książkę.

Książki przyjmowane będą w Bibliotece oraz w WDK. Tu też można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące akcji.