WSPÓLNIE TWORZYMY KSIĘGOZBIÓR

Dodano: 03.03.2016 | Beata Wałęga

Drogi Czytelniku!

Jeśli w naszej Bibliotece nie ma książki której szukasz, to zaproponuj jej zakup:)

Zapraszamy wszystkich Czytelników Biblioteki Publicznej w Głogoczowie do składania propozycji zakupu książek.

Dzięki Waszym podpowiedziom będzie można łatwiej dostosować nasz księgozbiór do aktualnych potrzeb i oczekiwań.
Prosimy o składanie propozycji za pomocą poczty e-mail:
bibl.glogoczow@gmail.com lub bezpośrednio w Bibliotece.