Wstrzymane otwarcie Biblioteki

Dodano: 12.05.2020 | Beata Wałęga

Drodzy Czytelnicy wstrzymujemy otwarcie biblioteki.

Z uwagi na podejrzenie zakażenia koronawirusem w rodzinie jednego z pracowników MBP Myślenice. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców planowane na 12 maja 2020 roku ponowne wznowienie funkcjonowania jednostki zostaje wstrzymane do odwołania lub otrzymania wyników badania.

Zakażenie wirusem SARS-CoV-2 nie jest na razie potwierdzone wynikiem badania laboratoryjnego stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Czekamy na wyniki.

Serdecznie przepraszamy i życzymy zdrowia