Zakończenie konkursu "CHOINKA MOJEJ BABCI"

Dodano: 22.12.2015 | Beata Wałęga

BIBLIOTEKAKONKURSSWIGWDK

Konkurs "CHOINKA MOJEJ BABCI" został rozstrzygnięty. Jury w składzie - panie: Maria Tabor - Pręcikowska, Katarzyna Sobecka - Kromka oraz Grażyna Kosiba miały nie lada zadanie.Trudno było zdecydować komu przyznać pierwszą i kolejne nagrody, gdyż konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a ozdoby były naprawdę przepiękne, bardzo pomysłowe, starannie wykonane, niektóre samodzielnie, inne z pomocą osób dorosłych.

W dniu 17.12.2015 w Wiejskim Domu Kultury odbyło się uroczyste zakończenie konkursu oraz wręczenie nagród.

W kategorii: dzieci w wieku przedszkolnym wyróżnieni zostali:

Lena Jończyk, Milena Sroka, Weronika Kruk, Oliwia Matuła, Anna Górszczak, Emilia Musiał, Tomasz Czech, Szymon Kurowski, Mateusz Mirek oraz Grupa III PS w Głogoczowie.

W kategorii Szkoła Podstawowa kl. I - III:

I nagroda: Łukasz Ślusarczyk, Paulina Ślusarczyk, Magdalena Sroka, Anna Szafraniec

II nagroda: Karol Jończyk, Dominik Pulchny

Nagroda specjalna: Roksana Szlachetka z mamą

Kategoria Szkoła Podstawowa kl. IV - VI:

I nagroda: Aleksandra Wałęga, Katarzyna Szafraniec

II nagroda: Kacper Bujas

III nagroda: Łukasz Sikora

Kategoria Gimnazjum:

I nagroda : Karolina Szafraniec

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne i dorośli:

I nagroda: Lidia Szafraniec, Celina Kurowska, Joanna Wałęga

wyróżnienie: Wanda Konopka, Irena Bujas

Za udział: Danuta Janisz, Katarzyna Kurek

Nagrody zostały ufundowane przez: Bibliotekę Publiczną w Myślenicach, Firmę Paleo, Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa oraz Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie.

Wszystkim Uczestnikom konkursu gratulujemy.

Bardzo cieszy fakt, iż ta piękna tradycja wykonywania ozdób choinkowych przetrwała. Myślę, że choinki w WDK w Głogoczowie są najpiękniej ubranymi choinkami.:)

Zapraszam do galerii