ZASADY KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI

Dodano: 08.05.2020 | Beata Wałęga

Ze względów bezpieczeństwa prosimy stosować się do poniższych zaleceń, zgodnych z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Myślenicach:

1. Ograniczona liczba czytelników – w budynku WDK, gdzie znajduje się Biblioteka mogą przebywać max. 4 osoby
2. Czytelnicy muszą posiadać maseczki i rękawiczki.
3. Przed wejściem do budynku należy zdezynfekować ręce.
4. Czytelnia nieczynna.
5. Brak wolnego dostępu do zbiorów – książki podaje Bibliotekarz.
6. Przy stanowisku wypożyczania może znajdować się tylko jedna osoba.
7. Książki zwracane są w punkcie tymczasowego Stanowiska Zwrotów – podlegają kwarantannie, po 10 dniach są usuwane z karty Czytelnika.
8.  Rekomendujemy zamawianie książek (bibl.glogoczow@gmail.com) lub przygotowanie wybranych tytułów.
9. Nie przyjmujemy darów do odwołania.
10. Prosimy o stosowanie się do poleceń Bibliotekarza.

Osoby wykazujące oznaki przeziębienia nie będą obsługiwane.

Więcej informacji o zaleceniach dla bibliotek (tutaj)